Влада уже зараз краде з держбюджету на 2019 рік – нардеп

Український уряд не лише працює в збиток, беручи кредити у Міжнародного валютного фонду, але й заздалегідь краде кошти із майбутнього державного бюджету на 2019 рік.

Про це заявив народний депутат, голова політичної партії «Народний контроль» Дмитро Добродомов в ефірі телеканалу NewsOne.

За його словами, кредит МВФ не буде спрямовано на розвиток економіки, замість цього ним залатають «дірки» в тих сферах, які вже розграбовані за допомогою різноманітних схем.

Водночас, зауважив Добродомов, український уряд цинічно вже навіть на папері розкрадає майбутній державний бюджет-2019.

«Просто один маленький приклад: на житло для переселенців, яких у нас майже 1,5 мільйона, уряд раптом виділяє 13 млн гривень, а це навіть не по одній однокімнатній квартирі в різних областях. Водночас, вдумайтеся, на фундаментальне дослідження внутрішніх і зовнішніх ризиків в Україні, тобто по суті така собі дисертація, виділяється 78 млн гривень. У мене таке відчуття, що нас за ідіотів тримають», – розповів нардеп.

Нагадаємо, раніше народний депутат і глава партії «Народний контроль» Дмитро Добродомов оголосив про намір балотуватися на пост президента України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *