Єгор Соболєв: Учасники блокади будуть і далі контролювати відсутність руху вантажів по ключових дорогах

“Редут” учасників блокади буде і “далі контролювати відсутність руху вантажів по ключовим залізних щдяхах і автодорогах, які перетинають лінію фронту”. Про це заявив народний депутат від “Самопомочі” Єгор Соболєв на своїй сторінці в Facebook.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

“Теперь ребята планируют организовываться в мобильные группы – для установления контроля над второстепенными путями. Это очень хорошо: настоящий общественный контроль за выполнением решения Совета национальной безопасности и обороны (СНБО) прекратить перемещение грузов из и в ОРДЛО (отдельные районы Луганской и Донецкой областей. – “ред”) отвечает интересам государства”, – рассказал он.

Нардеп зазначив, що блокада виконує геополітичну місію.

“Вона знищує план Володимира Путіна впихнути нам назад окуповані ним території з добре підготовленою агентурою і вміло промитими мізками окупованих на цих територіях громадян”, – підкреслив він.

На думку Соболєва, Путін має три основні варіанти подальшого захоплення України: “докупити те, що ще не куплено”, зважитися на повномасштабне вторгнення або “підштовхнути Україну на” російський бунт – безглуздий і нещадний “. А щоб нейтралізувати плани Кремля, потрібно” атакувати корупцію і корупціонерів”, готуватися до партизанської війни і вчитися стримувати “лють від клептократії “.
“Ми повинні підштовхувати злодійкувату державу на шлях чесноти, але так, щоб вона при цьому не завалилася. Всім потрібно перечитати історію поразки визвольних змагань в 1918-1920 роках”, – підсумував він.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *