Юристи Трампа прибули до Києва з перевіркою витрат на «оборонку» – ЗМІ

Два авторитетні американські юристи – Джон Паппалардо і Джо Рідер, близькі до команди президента США Дональда Трампа, прибули до Києва для аудиту витрат коштів в українському військово-промисловому комплексі.

Про це повідомляє Страна з посиланням на джерела у Вашингтоні.

Як зазначається, згадані юристи завітали до України за контрактом з однією із американських урядових установ.

«Основне завдання – аналіз фінансових потоків у сфері української оборонної промисловості. Це дуже впливові юристи, думки яких дослухаються в Білому домі, хоча самі вони не перебувають на державній службі», – розповіло джерело.

Зауважимо, що спеціалізація обох юристів дозволяє проводити подібні дослідження. Джо Рідер у минулому був заступником міністра оборони США і досі представляє інтереси американської армії в різних судових розглядах. А Джон Паппалардо спеціалізується переважно на питаннях, що стосуються закону про корупцію за кордоном (FCPA), а також шахрайства, інсайдерської торгівлі та відмивання грошей.

Нагадаємо, раніше народний депутат від БПП Сергій Лещенко звинуватив президента Петра Порошенка в причетності до корупції у сфері військових закупівель.

За його словами, оборонна корупція працює в інтересах вождів БПП і «Народного фронту», а кураторами цих замовлень є перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський і глава комітету ВР з нацбезпеки, депутат-«нарфронтівець» Сергій Пашинський.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *