Юристи встали на захист судді, яка звільнила Саакашвілі і Нагорного

Ряд адвокатів встали на захист судді Печерського районного суду міста Києва Ларису Цокол, яку Вища рада правосуддя збирається звільнити з дисциплінарних міркувань.

Ініціатором звернення став столичний адвокат Арсен Маринушкін, який відкрив збір підписів на адресу Вищої ради правосуддя, Ради суддів України та суддів Печерського району Києва, передає kp.ua.

Днями Вища рада правосуддя відсторонила суддю від справ. Адвокати пов’язують це з помстою чинного президента Петра Порошенка непідконтрольній йому судді і тому підготували звернення з умовною назвою: «Руки геть!».

Суддя Печерського районного суду Києва стала відома після того, як відмовила Генеральній прокуратурі в арешті лідера «Руху нових сил» Михайла Саакашвілі. Крім того, Цокол на початку жовтня цього року дала можливість вийти з СІЗО під заставу звинуваченому СБУ в державній зраді Тимофію Нагорному.

НагадаємоВища рада правосуддя на підставі рішення Першої Дисциплінарної палати тимчасово відсторонила від здійснення правосуддя суддю Печерського районного суду міста Києва Ларису Цокол.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *